מכתבי תודה

ריימונד ודניאלה זרביב

רצינו להביע את תודותינו על היום כיף הנפלא של אתמול בירושלים, נהננו מכל רגע.
חווינו ידע רב על המקומות שבהם ביקרנו, תודה על הארוחה מכל טוב שכיבדתם אותנו ותודה לכל הצוות
תודה, תודה, תודה
ובמיוחד תודה לפיני רבינוביץ
מכל הלב.
אל תשכח אותנו אף פעם!

שלום שמעון – גרבי

לעמותת משפחה אחת ולרכז דרום מר רבינוביץ פיני – תע”ב.
עד לפני שהכרתי את הפעילות הברוכה שלכם “חייתי בעצם בעולם אפל וקר.
לא ידעתי עדש כמה מיותר החושך שבו, עד שהפכתם את ההסתכלות שלי וגילתם לי, עולם של אור יקרותיי הודות לרגישות שאתם מגלים כלפי במשך כל השנים.
תודה רבה רבה לכם על הכל!
על תשומת הלב האישית והחמה.
על העזרה הכספית, התחשבות במצבי הרפואי.
על המסירות וההקשבה שלכן אליי בכל עת
על היחס המדהים שנתתן לי כל פעם מחדש שפניתי אליכם.
והכי חשוב, הגישה הביתית והאוהבת שלכם ללא גבולות
זה לא ברור מאליו שבכל עמותה זה היחס והנתינה לפונה לעזרה.
אז, באמת כוס תודות מעומק הלב הצוהל על הכל!
בהצלחה בהמשך הדרך, ושבעז”ה תמשיכו ותתקדמו עוד עוד!
באהבה והערכה ענקית

נורית מלכה

תודה…
היא מילה יפה והמשמעות שלה גדולה
מילה עם ערך אהבה והערצה לאדם אשר נתן או עשה
רצינו להביע בפניכם את מלוא הערכה
ולשאת מאיתנו דברי תודה וברכה:
תודה על הנדיבות וטוב הלב,
על היחס המבין והאוהב.
על הרכות, הנתינה, השיתוף,
ההבנה, הרגישות, והליטוף.
כשמטרתכם היא אחת: לתת ולעזור.
זאת המשמעות לתודה אז מכל הלב
ת ו ד ה

רזיאל ואתי אמיר נתני

“שנטל יקירה רצינו לומר תודה על האירוע ביום א על הסיורים המהנים בכנסת ומכון בגין למדנו  מהם המון ארוחת הצהרים ושבת אחים יחד חג אורים שמח מרזיאל ואתי אמיר נתני.”

אביאל מויאל 

“אחרי שנפצעתי ודיממתי מהראש מזריקת האבנים בפיגוע שהתרחש בנקבת השילוח ולא ידעתי לאן לפנות, פיני יצר איתי קשר ומאוד עזר לי. ללא העזרה של פיני לא הייתי יודע מה לעשות. מהרגע שפניתי לעמותה וביקשתי עזרה הכל קרה כל כך מהר, זה היה מדהים בעיניי. פיני כיוון אותי למי לדבר בביטוח לאומי וגורמים מדיניים אחרים ובלעדיו לא הייתי מספיק לטפל בבירוקרטיה. כל סיוע אשר פיני נתן לי בתקופה האחרונה פתח לי עולם חדש, אני מאוד מאוד שמח שיש עמותה שכזאת ונטולת אינטרסים שיעשה הכל למען לעזור לנפגעי טרור ולאנשים שממש זקוקים לעזרה הזו.

המון תודה על הסיוע מעבר למענק הכספי שקיבלתי והתמיכה האין סופית שהעניקו לי.”

פ. מ. סרני

“ברצוננו להודות לכם מקרב לב על הטיול הנפלא שארגנתם בקיץ למשך שלושה ימים. מאוד נהננו בו ושמחנו מאוד לקחת חלק בטיול הזה, שכן הפעילויות בו היו מצוינות ומהנות והיחס האישי היה מעולה.
יתרה מזאת, הטיול הצליח להוציא אותנו מעט מהשגרה הקשה ומהמחשבות, ולגרום לנו לשכוח קצת מהקושי של היום יום. ועל כן ברצוננו להודות לכם רבות. מעשיכם אינם מובנים מאליו ולכן אנו שמחות מאוד שלקחנו חלק בפעילות מבורכת זו.
נשמח לקחת חלק בטיולים ובפעילויות נוספים של הארגון.
ה’ יברך אתכם!
מעריכה ומוקירה”

רונית יעל

“תודה ענקית על סוף שבוע נהדר בו שטנו, בילינו, צחקנו, למדנו, השכלנו, אכלנו ונחנו. תודה רבה על שכיבדתם אותי וצירפתם אותי לחוויה נהדרת שבו למדנו לשוט, להתחרות ולמדנו להתמודד עם מצבים מסוימים כמו לחץ וחרדה ואיך להתמודד אתה, למדנו לשתף, להיפתח ולשוחח. ההרצאות היו מעניינות ולימדו אותנו טיפים לחיי היום יום בזוגיות ובמשפחתיות… אז שוב תודה רבה לכל אנשי הצוות, משנטל ועד בנות השירות שהתייחסו אלינו בכבוד. בציפייה לסדנה ולפעילות הבאה.”

שלום וחוה אלימלך

” אני מביע את תודתי לעמותת משפחה אחת, לגברת נאוה פרומנסקי רכזת מרכז, לך גברת שנטל ולכל משפחה אחת על הסיוע שהגשתם לי. מי יתן ותמשיכו לסייע בימים רגועים ללא מתח וללא נפגעים נוספים.”

עודד חבשוש

“נפצעתי בדרום לבנון בהיתקלות עם מחבלים… אחי הצעיר נרצח בפיגוע… קשיים רבים השפיעו ומשפיעים עלינו, אך סיטואציות אלו הפגישו אותנו עם אנשים מדהימים… ברצוני להודות לכם על העזרה הכספית, אך מעל לכל על חשיבתכם עלינו ורצונכם להיות שותפים… הערכתי ותודתי היא אלפי פעמים”

לאה ומוליק בר

“בננו נהרג יחד עם 12 מחבריו בקרב… ומאז אין מרגוע לנפשנו ולגופנו… סוף השבוע שהענקתם לנו היה בזמן הנכון… מצאנו עוד ארבע משפחות ששותפות איתנו לאותו גורל – “החוג הקטן שלנו” היה חשוב, מעודד ומחזק… בשום מקום אחר הוא לא היה יכול להיות, ובעזרתכם זה היה”

מומי ושושנה מלכה

“אנחנו מאד מודים לכם על ימי המנוחה, על המקומות היפים שביקרנו בהם, על הארגון של כל הצוות הנפלא שלכם… זו לא הפעם הראשונה שאנו זוכים לצאת יחד עם משפחות שכולות, ואנו מרגישים שהמפגשים הללו מרגיעים… וגורמים לגיבוש שנותן כוח להמשיך”

זהבה ואתי לבן

“תודה שהשקעת שעות אין ספור, כשמטרתך היא אחת – לתת ולעזור… על היותך האדם שעליו אפשר לסמוך, אדם היודע לעזור ובכל מצב לתמוך… לך תמיד סיפרנו את רחשי הלב, מה טוב מה רע ומה כואב. תמיד נתת עצות טובות וחכמות… אין כמותך עלי האדמות”

יפה מוסאי

“אני מעריכה מאד את היחס, האכפתיות, הפעילויות והעזרה שמשפחה אחת נותנים לי… ככה אני מרגישה שאני לא לבד עם הקשיים שלי, ואני מקבלת כוחות ותקווה להמשיך ולהשתקם ולחזור לחיים רגילים”

ליאור בודה ודקלה יפרח

“השתתפנו במשלחת נפגעי טרור ללונדון, אנגליה, שכללה 24 צעירים… הטיול המהנה, המרגש והמיוחד אורגן למופת על ידי הקרן… התגוררנו אצל משפחות מהקהילה אשר נתנו לנו חיבוק גדול ואוהב… המפגשים של חברי המשלחת אפשרו לנו להתקרב… הם חשובים ביותר עבורנו”